Geri Dön

Editör'ün seçtikleri

Editör'ün seçtikleri

Zamansız şıklık

Due2’nun yeni koleksiyonu, sade ve şık seçkileriyle göz dolduruyor. İlkbaharın enerjisini yansıtan marka, bu sezon da gündüzden geceye taşınabilecek modelleriyle stil sahibi kadınların gardıroplarının vazgeçilmez parçaları olacak. Krem, lila, çağla yeşili ve bronz renkler, modanın nabzını tutuyor.

Paten tutkunlarına!

Dünya rollerskates modasının öncü markalarından Impala, yaz sezonu için hazırladığı yeni koleksiyonuyla yaşamayı seven, beklenmedik maceralara hazır olan patenciler için renkli modeller sunuyor. Nostaljik tasarımı ile 70’lere, 80’lere ve 90’lara alıp götürecek ürünler, özgür ruhlu herkese eğlence vadediyor.

Kaşınız konuşsun

Pnkre, pratik kullanımı ve anında verdiği etkiden dolayı make up artistlerin vazgeçilmez ürünü oldu. Markanın ikinci kaş şekillendiricisi Limited Edition adıyla piyasaya sürüldü. Ürün, içeriğindeki keratin ve kolajen sayesinde kaşı beslerken yüksek amino asit ve arginine (arjinin) sayesinde ise dökülmeye engel oluyor.

Editörün seçtikleri

Bambu çantalar

Bloomsbury, yaz sezonu için hazırladığı ‘Amalfi Coast Capsule Collection’in üretiminde kadın üreticilerin imzasını taşıyor. İtalya’nın Amalfi sahillerinden ilham alınarak tasarlanan bambu çantalar, tamamen doğal ürünlerle zanaatkâr Türk kadınları tarafından el işçiliğiyle örülüyor ve ortaya çıkan doğal materyal deriyle buluşuyor.

Doğal içerik

Probiyotiklerden elde edilen peptitleri içeren DeepFresh Probiotics Yenidoğan Islak Mendili, anne-babaların ihtiyaç duyduğu temizliği ilk günden itibaren bebeğin cilt yapısını koruyarak sağlıyor. Dermatolojik ve pediyatrik olarak test edilen ürün, alkol, parfüm, alerjen ve boya içermiyor.

 

Magazin Haberleri Bülteni (17 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet