Geri Dön

Farah Zeynep Abdullah imaj değiştirdi

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' dizisinde ‘İnci’ karakterine hayat veren ve sezon finalinde yapıma veda eden Farah Zeynep Abdullah, diziden ayrıldıktan sonra saçını değiştirdi. Oyuncu, yeni halini sosyal medyadan paylaştı.

Farah Zeynep Abdullah imaj değiştirdi

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran ve dizinin sezon finalinde ekrana veda eden Farah Zeynep Abdullah, imajını değiştirdi.  Ünlü isim dizideki, çok konuşulan mavi saçlarına veda etti. 

Sekiz saate yakın kuaförde kalarak saçlarının rengini değiştiren 31 yaşındaki oyuncunun yeni imajına beğeni yağdı.

Farah Zeynep Abdullah imaj değiştirdi

KÖPEKLERİNİ AYIRMAYA ÇALIŞIRKEN SAKATLANDI
Abdullah, geçtiğimiz günlerde köpeklerinin kavgasını ayırırken sakatlanmış, hastanede çektiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşmıştı. Parmakları sargılı bir şekilde kameraya poz veren oyuncu, köpeklerinin kavgası sırasında araya girdiği için serçe parmağının kırıldığını ve baş parmak tırnağının çıktığını açıklamıştı.

Farah Zeynep Abdullah imaj değiştirdi

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet