Geri Dön

'Fatih' dizisine 3 flaş transfer

Kenal İmirzalıoğlu'nun başrolünde yer alacağı 'Fatih' dizisinin kadrosuna üç isim dahil oldu. Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Kanal D'de ekrana gelecek yapımda rol alacağı netleşen oyuncuları duyurdu.

'Fatih' dizisine 3 flaş transfer

Ali Eyüboğlu'nun, "Fatih'in kadrosuna hangi isimler girdi?" başlıklı yazısı şöyle:
"Yılın yüksek bütçeli ve iddialı yapımlarından biri olmaya aday ‘Fatih’ dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kadın partneri hâlâ belli değil. Yapım şirketi O3 Medya, İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’dan sonra üç önemli erkek oyuncuyu daha dizinin kadrosuna kattı: Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Gürkan Uygun.
Öğrendiğim kadarıylaO3 Medya’nın planı bu sezonu 23 bölümle tamamlamak; Fatih’in İstanbul’u fethettiği sahneyi ise gelecek sezonun başına bırakmak.

Usta oyuncular, böylesine önemli bir dizide ‘misafir sanatçı’ değil de, daha uzun soluklu oynamak istedikleri için O3 Medya, onları memnun edecek bir formül peşinde. O3 Medya, bu yüzden senaryosu netleşmeyen ‘Fatih’ dizisinin kadın başrol oyuncusu için de arayışlarını sürdürüyor. Çünkü Cansu Dere olmadı.
Bakalım sezonun en iddialı dizisinin kadın başrolü kime kısmet olacak?"

David Beckham eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaştıDavid Beckham, Spice Girls’ün eski üyesi ve ünlü moda tasarımcısı eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaşınca olay oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber