Geri Dön

Filmin anısına 130 bin TL

Ümit Kantarcılar, yapımcılığını üstlendiği ‘Dert Bende’ filminin çekimleri için kiraladığı 62 model Chevrolet Caprice aracı beğenince, 130 bin TL’ye satın aldı

Filmin anısına  130 bin TL

Ümit Kantarcılar, yapımcılığını üstlendiği ‘Dert Bende’ filminin çekimleri için kiraladığı 62 model Chevrolet Caprice’i beğenince, garajına ekledi. İlk projesi anısına aracı satın almak isteyen oyuncunun cebinden, 130 bin TL çıktı. Bir de klasik kamyoneti bulunan Kantarcılar, koleksiyonuna yenisini eklemiş oldu.

Kantarcılar, projenin büyük bir kısmının, klasik otomobilde geçmesi nedeniyle, aracın manevi değeri olduğunu söyledi. Oyuncu, önümüzdeki günlerde otomobiline modifiye yaptırarak, onu yenileyecek. Kantarcılar, ayrıca yeni oyuncağıyla kızı Elis Naz’la İstanbul’u da gezecek.

Filmin anısına  130 bin TL

 

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber