Geri Dön

Özcan Deniz'den ‘Gerisi boş’ paylaşımı

Feyza Aktan ile Özcan Deniz arasındaki sular durulmuyor. Aktan'ın sosyal medya hesabından yaptığı "Tek derdim oğlumun velayetinin bende kalması" açıklamasının ardından Deniz'den manidar bir paylaşım geldi.

Özcan Deniz'den ‘Gerisi boş’ paylaşımı

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek, eski eşi hakkında savcılığa başvurmuştu. Aktan, 2018-2019 yılları arasında evli kaldığı Deniz ile ağabeyi hakkında korunma talep etti ve iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Deniz'in eski eşine şiddet uyguladığı ve "Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm" şeklinde tehdit ettiği de ileri sürüldü.

"EVLADIMIN BENDEN ALINMAMASI İÇİN HUKUK MÜCADELESİ İÇİNDEYİM" 

İddiaları kabul etmeyen Deniz’den sonra Aktan önceki gece, tek derdinin oğlu Kuzey’in velayeti olduğunu söylemişti.

Sosyal medya hesabından bir açıklamam yapan Feyza Aktan, “Karşı tarafın bana açmış olduğu bir velayet davası var. Bu nedenle her anne gibi evladımın benden alınmaması için bir hukuk mücadelesinin içindeyim. Kimsenin kariyeriyle bugüne kadar bir derdim olmadı. Bu günden sonra da asla olamaz. Bu zamana kadar sessizliği tercih etmemin nedeni evladımdı. Bu saatten sonra sessizliğimi bozmamın nedeni de yine evladım. Tek derdim, mücadelem evladımın velayetinin benden alınmamasıdır" demişti.

ÖZCAN DENİZ'DEN KUZEY PAYLAŞIMI

Özcan Deniz ise, dün sabah çocuğuna sarılırken çektirdiği kareyi Instagram’dan paylaşarak, “Gerisi boş” notuyla, gönderme yaptı.

Özcan Denizden ‘Gerisi boş’ paylaşımı

2019 YILINDA BOŞANDILAR

2018'de Feyza Aktan ile nikah masasına oturan şarkıcı Özcan Deniz, aynı yıl nisan ayında oğlu Kuzey Deniz'i kucağına almıştı. Ancak çift, 15 ay evli kaldıktan sonra 2019 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet almıştı.

Cem Yılmaz'dan Kemal paylaşımı: Buruk LeeOğlu Kemal'in spor yaptığı anları yayınlayan komedyen Cem Yılmaz, paylaşımına, "Buruk Lee" notunu düştü

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet