Geri Dön

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'yle dudak dudağa poz

Selin Ciğerci, corona virüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalarının kalkmasının ardından eşi Gökhan Çıra ile birlikte Bodrum'a gitmişti. Çıra, Ciğerci ile beraber öpüşürken çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'yle dudak dudağa poz

Fubolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, Bodrum'daki yazlık evine gitmek için 17 bin dolara özel jet kiralamış ve gündem olmuştu. Kendini çıkardığı markasına veren ve işleriyle yoğun olan Ciğerci son dönemde Bodrum'da vakit geçiriyordu.

İş yoğunluğu sebebiyle İstanbul'a dönen ünlü çift tatilde bol bol stres attı. Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiren Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci aşklarıyla da gündem oldu.

"TARİFİ YOK AŞK'IN"

Futbolcu Gökhan Çıra eşiyle öpüşürken çekilen bir pozunu "Tarifi yok AŞK’ın" notuyla paylaştı. Paylaşımına sarı lacivert kalp koyan Çıra, gönderisini yoruma kapadı.

Çıra daha sonra da Fenerbahçe formasıyla çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı. Galatasaray altyapısında yetişen Tuzlasporlu Gökhan Çıra sık sık Fenerbahçe paylaşımı yapıyor.

Gökhan Çıradan Selin Ciğerciyle dudak dudağa poz

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber