Geri Dön

Gülben Ergen: Allah beni bu sevgiden mahrum etmesin

Şarkıcı Gülben Ergen, İzmir Alaçatı’da verdiği yazın son konserinin ardından, Bursa'da Merinos Atatürk Kültür Merkezi'nde özel bir düğünde sahne aldı.

Gülben Ergen: Allah beni bu sevgiden mahrum etmesin

Bursa'da iki bin davetlinin katıldığı düğünde sahneye çıkan Gülben Ergen; güzelliği, enerjisi ve söylediği şarkıları ile geceye damga vurdu.

GÜLBEN ERGEN'E YOĞUN İLGİ
Ünlü şarkıcı, sahnede kaldığı süre boyunca her an tüm davetli kadınların yoğun ilgisinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Allah beni bu sevgiden mahrum etmesin" dedi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber