Geri Dön

Gülşen'in sırrı kestane şekeri

Pop müziğin sevilen sesi Gülşen, Uludağ konserinin ardından İstanbul dönüş yolunda Bursa’ya uğradı. .

Gülşen'in sırrı kestane şekeri

Bursa durağında kendisi ve dostları için bol miktarda kestane şekeri alan Gülşen, gençlinin, güzelliğinin ve sakinliğini sırrının kestane şekeri olduğunu söyledi

Ünlü şarkıcı, önce şube personeli tarafından ikram edilen farklı içerikli kestane şekerlerinin tadına baktı ve beğendiği ürünlerden aldı. Alışveriş sonrası konuşan Gülşen, Bursa’yı ve Uludağ’ı çok sevdiğini, kestane şekeri ve döner kebaptan bir türlü vazgeçemediğini söyledi.

"KESTANE ŞEKERİ GENÇLİK İKSİRİ"

İşi gereği çok hareketli bir yaşama sahip olduğunu belirten başarılı popçu, “Sürekli hareket halindeyim. Günlük koşturmacanın yanında saatlerce sahnede kalıyorum. Bu kadar enerjik olmamın sırrı severek tükettiğim Kardelen Kestane Şekeridir. Çünkü kestane müthiş bir meyvedir. Yaşlanmayı önlüyor ve detoks özelliği var. Üstelik sakinleştirici özelliğe de sahip. Kestane, kestane şekeri haline geldiğinde ise hem lezzet şölenine dönüşüyor hem de enerji veriyor. Kestane Şekeri ise tam benim damak tadıma tam uyuyor. Hele Bursa temalı ambalajlarını çok şık buluyorum” dedi.

13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet