Geri Dön

GÜNÜN MEKANI

Yeniköy Yelken, cumartesi günleri Paella ve Moules Mariniere geceleriyle...

YELKEN

Yeniköy Yelken, cumartesi günleri Paella ve Moules Mariniere geceleriyle lezzetli bir deneyime çağırıyor. Restoran, lounge bar ve kafe konseptlerini aynı çatı altında buluşturan mekan, Akdeniz mutfağından orijinal lezzetlerle keyifli, sakin bir ortamı bir arada isteyenlerin ortak tercihi olmaya devam ediyor. Konforlu dekorasyonu, ışıltılı İstanbul manzarası, özel mahzenindeki şarapları ve geniş içki mönüsüyle de keyfinize keyif katıyor.
Köybaşı Caddesi No: 58 Yeniköy Tel: 0 212 262 94 90

GÜNÜN ETKiNLiĞi

GRUP TÜRK KAHVESİ ‘TUN’İSTANBUL’
2010 yılında Halil Karadu-man’ın müzik direktörlüğünde kurulan Grup Türk Kahvesi, Tunus Konser-vatuarı Kanun öğretim üyesi olan Jamel Abid ve grubuyla o coğrafyadaki Osmanlı ve Türk müziği ezgilerinin köklerine uzanan bir müzik ziyafeti sunacak. CRR Konser Salonu’ndaki etkinlik saat 20.00’de başlıyor. Biletler 17-34 TL.

GÜNÜN ALBÜMÜ
YOUNG MAN WITH THE BEAT


Sony Music, rock’n roll kralı Elvis’in sınırlı sayıda üretilen muhteşem koleksiyonunu müzikseverlerle buluşturuyor. Arşivlik koleksiyon, Elvis Presley şarkılarının yanında, konser görüntülerini, röportajlarını ve reklam görüntüleri de içeriyor. 80 sayfadan oluşan kitapta, sanatçının tüm konser, stüdyo kaydı ve televizyon programı tarihleri ve kronolojisi yer alıyor. Ayrıca, orijinal Elvis Presley posterleri, konser afişleri, konser bileti ve çerçeveletmeye uygun olarak hazırlanmış ender bulunan fotoğrafları da koleksiyonun içinde.

21 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni21 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet