Geri Dön

Hababam Sınıfı Tatilde oyuncuları, konusu! Hababam Sınıfı Tatilde nerede çekildi?

Hababam Sınıfı filminin dördüncü serisi olan Tatilde bölümü yılların ardından büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Hababam Sınıfı Tatilde, 1977 yılında beyazperdedeydi, artık televizyon ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Hababam Sınıfı Tatilde filmi nerede çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde oyuncuları, konusu! Hababam Sınıfı Tatilde nerede çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde filmi, Kemal Sunal'ın yer aldığı son bölümdür. Bu bölümde kız öğrenciler filme damga vurur. Senaryosunu Sadık Şendil yazarken yönetmenliğini ve yapımcılığını ise Ertem Eğilmez yürütmüştür. İşte, Hababam Sınıfı Tatilde filmi detayları..

HABABAM SINIFI TATİLDE KONUSU

Okul müdürü, daha fazla para kazanabileceğini düşünerek, Çamlıca Lisesine yeni gelen kız öğrencileri kabul eder. Bu 4 kız, Hababam Sınıfı'na gönderilir. Ancak, kısa zamanda Hababam Sınıfı'nın haylazlıklarına uyum sağlayan kızlar, erkeklere karşı bir savaş başlatır. Sürekli erkeklerin tuzaklarına düşen kızlar, başlarına geleceklerini önceden öğrenebilmek için erkekler arasında bir ajan aramaya başlar. Okuldan kaçmak için izcilik bahanesiyle Badi Ekrem'i kandıran öğrenciler, maç dönüşü karşılarında Mahmut Hoca'yı bulur. Mahmut Hoca'nın cezası ise öğrencilerin bir izcilik kampına gitmesidir.

HABABAM SINIFI TATİLDİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Hababam Sınıfı Tatilde filmi, İstanbul’daki Belgrad Ormanı'nda çekildi.

HABABAM SINIFI TATİLDE OYUNCULARI

Kemal Sunal

Münir Özkul

Feridun Şavlı

Adile Naşit

Avni Yalçın

Cem Gürdap

Şener Şen

Ahmet Arıman

Sıtkı Akçatepe

Ayşen Gruda

Ertuğrul Bilda

Sevda Aktolga

Hayri Karabey

Filiz Bozkurt

Talat Dumanlı

Sevtap Erdemli

Muharrem Gürses

Teoman Ayık

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber