Geri Dön

Hababam Sınıfı Uyanıyor oyuncuları ve konusu! Hababam Sınıfı Uyanıyor ne zaman, nerede çekildi?

Hababam Sınıfı Uyanıyor, serinin en sevilenlerindendir. Yerli komedi sinema filmi Hababam Sınıfı Uyanıyor, televizyon ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Bu seride Halit Akçatepe son kez yer almıştır. İşte, Hababam Sınıfı Uyanıyor oyuncu kadrosu...

Hababam Sınıfı Uyanıyor oyuncuları ve konusu! Hababam Sınıfı Uyanıyor ne zaman, nerede çekildi?

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği Hababam Sınıfı Uyanıyor, döneminin dışında da oldukça ilgi gören yapımlardandır. Filmin senaryosunu ise Umur Bugay kaleme aldı. Filmin çekimleri ise 1976 yılında gerçekleştirildi ve İstanbul Koşuyolu'nda bulunan Validebağ Korusu'nda çekimleri yapıldı. Hababam Sınıfı Uyanıyor kaç yılında çekildi?

HABABAM SINIFI UYANIYOR KONUSU

Hababam Sınıfı'na Ahmet adında çalışkan bir öğrenci gelir. Hababam, başta köylü diye alay ettiği Ahmet'i de kendisine benzetmeye çalışır. Ne var ki, Ahmet kolay pes etmeyen, duyarlı ve duygulu bir çocuktur.

HABABAM SINIFI UYANIYOR OYUNCULARI

Kemal Sunal

Münir Özkul

Halit Akçatepe

Ali Çamlıca

Ahmet Sezerel

Şener Şen

Feridun Şavlı

Ertuğrul Bilda

Cem Gürdap

Sıtkı Akçatepe

Ahmet Arıman

Akil Öztuna

Cengiz Nezir

Hayri Karabey

Bülent İğdirlioğlu

Talat Dumanlı

Tayfun Akalın

Mehmet Çatay

Muharrem Gürses

Adile Naşit

Tuncay Akça

Hakkı Karadayı

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber