Geri Dön

Hazal Filiz Küçükköse'ye yoğun ilgi

Akşam saatlerinde arkadaşlarıyla buluşmak için Zorlu AVM'ye gelen oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, soluğu meydan katında bulunan bir mekanda aldı.

Hazal Filiz Küçükköse'ye yoğun ilgi

Uzun süredir bir araya gelmediği yakın arkadaşlarıyla buluşmaya geldiğini söyleyen Hazal Filiz Küçükköse, bir anda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

HAYRANLARIYLA HATIRA FOTOĞRAFI
Özellikle Arap hayranlarının ilgi gösterdiği oyuncu, yanına gelen sevenlerini kırmayıp, onlarla bir süre hatıra fotoğrafı çektirdi.

AVM'den ayrılmadan kısa bir alışveriş turu yapmayı da ihmal etmeyen Küçükköse, her zaman olduğu gibi şıklığı ile göz kamaştırdı.

Hazal Filiz Küçükköseye yoğun ilgi

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber