Geri Dön

Hükümet Kadın 2 bu akşam Show Tv'de!

Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat'ın baş rolünde yer aldığı Hükümet Kadın 2 bu akşam Show Tv'de ekrana geliyor. Sermiyan Midyat'ın aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturduğu filmde kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Hükümet Kadın 2 herkesi ekrana kilitliyor.

Hükümet Kadın 2 bu akşam Show Tv'de!

Yönetmenliğini Sermiyan Midyat’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Ercan Kesal, Mahir İpek, Gülhan Tekin ve Dilek Yorulmaz gibi usta isimlerin yer aldığı 2013 yapımı filmHükümet Kadın 2”, bu akşam Show TV’de!

“Hükümet Kadın” filminden 7 yıl önce... Yıl 1949… Mevsim Bahar… Yasaklı yıllar… Kitaplar, gazeteler, kelimeler hüküm giymiş; hürriyet dedikleri hep vaat, hep vaat... Tek umut; açılan sandık sayısı ve geçerli oy sayıları!

Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı Xate, henüz kendini bekleyen bu başkanlık görevinden habersiz, Midyat Belediye Başkanı Aziz Veysel’in eşi olarak yaşamaktadır. Kasabanın iflah olmaz başkan adayı Faruk, hala gözde bekar olarak hayatına devam etmektedir. Belediye başkanı olmak için kendi kendine gelin güvey olan Faruk, film boyunca güvey olmak konusunda da epey yol kat eder. Xate, bir sabah Aziz Veysel’i başkanlık görevine uğurlarken kötü bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz, Xate ile Faruk’u yeniden karşı karşıya getirecektir. Üstelik ağzından yalan çıkamayan Xate ile yeri gelince kendine bile yalan söyleyebilen Faruk, meydanlarda seçim vaatleri ile yarışacaktır.

HÜKÜMET KADIN 2 YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Eda Taşpınar'dan 90 yaşındaki anneannesine teşekkürSosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla beğeni toplayan Eda Taşpınar, Instagram hesabından 90 yaşındaki anneannesinin videosunu paylaştı. Anneannesinin enerji dolu videosu kısa sürede beğeni topladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber