Geri Dön

‘Huzuru kucakladık’

Rotahane ekibi, pandemi kurallarına uygun olarak düzenlediği etkinlik kapsamında önceki gün İstanbul’un Prens Adaları’nda yer alan Burgazada ve Heybeliada’yı ziyaret etti

‘Huzuru kucakladık’

Pervin Ersoy’un yürüttüğü ‘Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz’ projesi, Türkiye’nin tarihi, kültürel zenginliklerini tanıtmak üzere seyahatlerine Burgazada ve Heybeliada ile devam etti. Bilge Kuru, Nergis Pekuysal, Zeynep Ateş ve Sinem Eriş’in de yer aldığı ünlü simalar, semtin tarihi ve doğal güzelliklerini yeniden keşfetti. Heybeliada İsmet İnönü Müze Evi, Ayios İoanis Kilisesi gibi mekanlarda fotoğraf çektiren konuklar, bu anları ölümsüzleştirdi. Rotahane’nin kurucu ortaklarından Bilge Kuru, çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirtirken şunları söyledi: “Türkiye’nin incisi İstanbul, adını sadece ait olduğu konuma değil, dünya tarihine yazdıran, taşı toprağı altın şehir. Evrende nerede, hangi şehir yaşantısından yarım saat sonra sessizliğiyle, dinginliğiyle ve doğasıyla karşıdan izleyen adalara sahiptir. Bugün huzuru kucakladık.”

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner