Geri Dön

İbo Show'da bu hafta kimler var? İbo Show'un bu haftaki konukları kimler?

İbo Show konukları kimler sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Her hafta Cumartesi akşamları Star TV ekranında yayınlanan İbo Show her hafta birbirinden usta isimleri konuk etmeye devam ediyor. Bu hafta ekrana gelecek olan İbo Show'da sıra gecesi düzenlecek, çiğ köfte yoğurulacak. Peki İbo Show'da bu haftanın konukları kimler?

İbo Show'da bu hafta kimler var? İbo Show'un bu haftaki konukları kimler?

9 yıllık aranın ardından ekranlara geri dönen İbo Show'da bu hafta kimler var sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cumartesi akşamları Star TV ekranında yayınlanan İbo Show'da bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde sıra gecesi düzenlenecek. Çiğ Köfte yoğurulacak, türküler söylenecek. Peki İbo Show'da bu hafta kimler var?

İBO SHOW KONUKLARI KİMLER?

İbo Show'da bu hafta sıra gecesi yapılacak. Programa Zekeriya Ünlü konuk olacak.

 

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet