Geri Dön

İbrahim Tatlıses Kuruçeşme'de sevenleriyle buluşuyor

İbrahim Tatlıses, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde sahne alacak. Merakla beklenen Tatlıses konserinin biletleri ise, satışa çıkmasının hemen ardından dakikalar içinde tükendi.

İbrahim Tatlıses, 12 yıl aradan sonra ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava konseriyle sevenleriyle buluşacak.

23 Eylül perşembe akşamı Poll Production organizasyonu ile Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alacak olan Tatlıses, en sevilen şarkıları eşliğinde hayranlarıyla hasret giderecek.

BİLETLER TÜKENDİ
Geçtiğimiz yıl ‘İbo Show’ ile muhteşem bir dönüş yapan İmparator, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konseri ile de bir ilke imza attı. Konserin ilan edilmesinin ardından saat 12.00'de Mobilet'te satışa sunulan biletler, dakikalar içerisinde tükendi. Tatlıses konserine gösterilen yoğun ilgi, satışların yapıldığı Mobilet sisteminin de kilitlenmesine sebep oldu.

Tatlıses, tek gala olan Kuruçeşme Açıkhava konserini yoğun istek üzerine iki gün daha uzattı. İbrahim Tatlıses, üç gün üst üste Kuruçeşme Açıkhava’da sahne alacak.

İbrahim Tatlıses Kuruçeşmede sevenleriyle buluşuyor

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber