Geri Dön

İstanbul heyecanı

Pandemi sonrası ülkemizi ziyaret edecek ilk büyük yabancı gruplardan The Blaze, 7 Ağustos’ta Epifoni ve URU organizasyonuyla İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta sevenlerinin karşısına çıkacak.

İstanbul heyecanı

Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ile Jonathan Alric ikilisinin dans müziği projesi The Blaze, sahneye çıkmak için heyecanlandıklarını ifade etti. Melodik tınıları elektronika ile birleştiren ikili, müziklerine ve görsel üretimlerine; aşk, aile, arkadaşlık, umutsuzluk gibi hayata ve insana dair temaların duygusal yansımalarını şiirsel bir ustalıkla aktarıyor. The New York Times, Fader, Another, NME, Clash ve Noisey gibi önemli müzik mecralarından övgüler toplayan bol ödüllü grup; İstanbulluları büyülemeye gelecek.

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner