Geri Dön

İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş'ı çılgına çeviren olay! - İzle

İşte Benim Stilim'de gün geçmiyor ki yeni bir olay yaşanmasın. Ekranların fenomen yarışmas İşte Benim Stilim 62. bölümünde Nur Yerlitaş, Zeynep Öztürk'ün sözünü keserek rahatsız olduğu konuları açığa çıkardı. İşte o görüntüler...

İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş'ı çılgına çeviren olay! - İzle

Tv 8'de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışma programınnda Nur Yerlitaş, Zeynep Öztürk'e sert eleştiride bulundu. Olaylar kulise kadar taşındı. İşte Benim Stilim'de yaşanan olaylar ve yeni gelişmeleriyle haberimizden takip edebilirsiniz...

İşte Benim Stilim 62. bölümünde Zeynep Öztürk bu kez kuliste Gülay Hançer tartıştı. Tartışmaların arasına Nihal Candan'da girince olay daha çok büyüdü.

Nur Yerlitaş ile Zeynep Öztürk arasında geçen tartışma

Nur Yerlitaş:Banabak! Sen bana bak. Sen Kabadayı mısın yaa. Sen nesin yaa. Benim sendende şikayetim çok. Senin arkadaki o hallerin o kabadayılığın hiç hoş değil. Sen böylesin biliyor musun. Buraya geldince başka, sen orda başka bir kadınsın. Hadi bakalım bana cevap ver şimdi.

Zeynep Öztürk: Estağfirullah

Nur Yerlitaş: Estağfirullah değil. O zaman yüreğin varsa bana konuşacaksın. Bulmuşsun sen birtane kızı. Birgün başka birini buluyorsun. Sen kimsin yaaa... Senin onlardan ne farkın var? Ne üstünlüğün var?

Zeynep Öztürk: Hiç bir üstünlüğüm yok...

Nur Yerlitaş: Biraz haddini bil sen. Çok şımarmışsın. Çok külhanbeylisin. Hiç yakışmıyor sana. Sen nesin yani. Bukadar nedir yani seni rahatsız eden nedir yani....Kimsin sen ya... O kişi neyse sende o sun. Burda herkez eşit seviyede. Burda oynama. Çok oynuyorsun.

Zeynep Öztürk: Ben burda hiç oynamıyorum. Siz öyle dediğniz için Nur hanım ben hiç bir zaman oynamıyorum.

Nur Yerlitaş: Oynuyorsun. Aman sizin instegramınız. Aman sizin şeyleriniz. Ay görgülü olun biraz be.... Biraz sevileli olun. Çok sinirliyim.. Kimse kimseyi ezemez.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...

İşte Benim Stilimde Nur Yerlitaşı çılgına çeviren olay - İzle


Günün sonunda yarışmada 1000 liralık çekin sahibi belli oldu

İşte Benim Stilim 62. bölümünde jürinin kararıyla 1000 liralık çekin sahibi İlbilge Uzun oldu.

Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim'de kim elendi?
Saat 21.30'da başlayan ve gece 02.00'dan sonra biten İşte Benim Stilim yarışmasının konuğu Burcu Esmersoy oldu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde yine Özden Cerrahoğlu , Nihal Candan ve Nazlı Hamarat oyunu sonuca etki etti. Matematiksel hesaplamalarla bugüne kadar bir çok ismi gönderen üçlü bu kez Çiğdem Çelik ismini elenmek üzere çıkarttı. Maria Surina ise jüriden en düşük puanı alan isim olduğu için elemeye çıktı.

Peki Maria Surina ve Çiğdem Çelik arasında jüri kimi tercih etti ve kim gitti işte oylama sonuçları;

İŞTE ELEME OYLAMASI SONUCU

Burcu Esmersoy Maria Surina gitsin dedi.

Nur Yerlitaş Çiğdem Çelik elensin oyu verdi.

Kemal Doğulu Maria Surina gitsin dedi.

Uğurkan Erez Çiğdem Çelik gitsin oyu verdi

İvana Sert İşte Benim Stilim'e veda ismi verdiği oyla belirledi. Maria Surina hiç beklenmedik bir vakitte İşte Benim Stilim 'de elendi. Maria Surina 'yla vedalaşmayan tek isim ise Özden Cerrahoğlu oldu.

Maria Surina kimdir?

Maria Surina 26 yaşında Türkmenistanlı olarak yarışmaya katılmıştır Maria Surina, 1988 yılında doğmuştur. Dedesi Türkmen anneannesi ise Polanyalıdır.

Halen Ankara da Hukuk bölümün de okuyor olan Maria Surina nin hedefi avukat olmakmış.Maria surina 'nın en güzel ve büyük hayali büyük bir aile kurmakmış.İnternet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyormuş.

Hayatın da en büyük pişmanlığı ise okula ara vermek olmuş.Ayakkabı alma zevki olan Maria nın 40 adet ayakkabısı bulunmaktadır.Yarışmada büyük ödülü kazanır ise eğitimini Yurt dışın da okumak için kazandığı ödülü harcamak istiyormuş.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber