Geri Dön

Johnny Depp'e hırsız şoku! Banyo yaparken yakalandı

Daha önce de evine hırsız giren Hollywood yıldızı Johnny Depp, bu defa ilginç bir davetsiz misafirle karşı karşıya kaldı. Evine giren bir kişi, aktörün banyosunda yıkanırken polis tarafından yakalandı.

Johnny Depp'e hırsız şoku! Banyo yaparken yakalandı

Ocak ayında evine hırsız giren Johnny Depp’in başı ikinci kez evindeki ‘davetsiz misafirle dertte. 57 yaşındaki ABD'li oyuncunun, Hollywood Hills’teki evine giren bir kişinin; evde kendisine içki aldığı ve polis tarafından yakalandığında aktörün banyosunu kullandığı öğrenildi.

POLİS GELDİĞİNDE YIKANIYORDU

Geçen hafta bir kişinin Depp’in evine arka bahçeden girdiğini gören komşuların polise haber vermesi üzerine, eve giren kişi kıskıvrak yakalandı. TMZ’nin haberine göre, tutuklanan ve vandallıkla suçlanan kişi, polis kapıyı kırıp içeri girdiğinde, Depp’in banyosunda yıkanıyordu. Olay sırasından usta oyuncunun evde olup olmadığı açıklanmadı.

Daha önce de aynı eve hırsızlık amacıyla giren bir kişi, komşuların ihbarı üzerine yakalanmıştı. Evsiz kadın, Depp’in lüks malikanesine camı kırarak girmiş, evin alarm sisteminin devreye girmesiyle birlikte polisler eve ulaşmıştı. Olay esnasında aktörün evde olmadığı öğrenilmişti.

Johnny Deppe hırsız şoku Banyo yaparken yakalandı

İFTİRA DAVASINI KAYBETTİ

Depp'in 2015'te evlenip iki yıl sonra boşanmaya karar verdiği Amber Heard, aktörün kendisine şiddet uyguladığını ileri sürmüştü. Depp kendisine "eş döven" diyen İngiliz The Sun Gazetesi'ne tazminat davası açtı. Ancak bu davayı kaybetti.

FİLMDEN KOVULDU

Johnny Depp, 2016’daki boşanmanın ardından, eski eşini 'dövdüğünü' yazdığı için The Sun gazetesine iftira davası açmıştı. Kendisi hakkında eski eşi Amber Heard'a şiddet uyguladığı iddiasını gündeme taşıyan The Sun gazetesine açtığı iftira davasını kaybeden oyuncu, Warner Bros. tarafından Fantastic Beasts (Fantastik Canavarlar) serisinden kovulmuştu.

Johnny Deppe hırsız şoku Banyo yaparken yakalandı

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner