Geri Dön

Kadının gücü adına!

Kamuran Tapul’un başlattığı ‘Smokin Giyen Kadınlar’ projesi kapsamında kamera karşısına geçen ünlü isimler ‘kadının gücünü’ gösterdi.

Kadının gücü adına!

Televizyon sunucusu Kamuran Tapul’un başlattığı ‘Smokin Giyen Kadınlar’ sosyal sorumluluk projesinin video’su, sosyal medyada çığ gibi büyüyor. Seslendirmesini Selçuk Yöntem’in yaptığı projede, Burcu Biricik, Tuvana Türkay, Gonca Vuslateri, Zahide Yetiş, atlet Elif Gören, tekvandocu Nur Tatar, Paralimpik-Paratiriatlet sporcusu Miray Ulaş ve Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncuları yer aldı.

“Kadına şiddet konusunun gündemden hiç düşmediği ülkemizde tam tersi bir motto ile kadın gücünü gösterdik” diyen 3435Creative İletişim Ajansı Başkanı Tapul, “Amacım, şiddetin duygusal, fiziksel hallerini çekmek ve farkındalık yaratmaktı” dedi. Yetiş’in tecavüze uğramış, intihar etmek üzere olan bir kızı kurtaran birini oynadığı klipte, Türkay kaynakçı olurken, Biricik ise sevgilisiyle kavga eden kadın olarak kamera karşısına geçti.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber