Geri Dön

Kanye West iki yıl sonra sosyal medyaya döndü

Kim Kardashian ile boşanmak üzere olan ve son dönemde ünlü model Irina Shayk ile aşk yaşadığı ileri sürülen Kanye West, iki sene önce Instagram'a veda etmişti. West, yeni albümünün tanıtımıyla sosyal medya platformuna hızlı bir dönüş yaptı.

Kanye West iki yıl sonra sosyal medyaya döndü

Dünyaca rap şarkıcısı Kanye West, iki yıllık aranın ardından sosyal medya platformu Instagram’a döndü. 44 yaşındaki Amerikalı rapçi, yeni müzik albümünün tanıtımıyla hayranlarını şaşırttı.

Ünlü yıldız, paylaşımında, boşanma aşamasında olduğu Kim Kardashian’la birlikteliğinden dünyaya gelen çocukları North (7), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm’ın (2) isimlerinin yazılı olduğu altın kolyelerini de gösterdi.

Kanye West iki yıl sonra sosyal medyaya döndü

SEÇİM, ALBÜMÜN ÖNÜNE GEÇTİ

West, ölen annesinin adını verdiği Donda albümünü geçen yaz çıkarmayı planlıyordu, ancak aralarında ABD başkanlık seçiminin de yer aldığı bir dizi gerekçe nedeniyle albümü birden fazla defa ertelemişti.

SADECE KIM KARDASHIAN'I TAKİP EDİYOR

West’in yeniden paylaşım yapmaya başladığı Instagram sayfasında 5,6 milyon takipçisi varken, kendisi sadece Kim Kardashian’ı takip ediyor. West ile Kardashian’ın magazin basının odağında yer alan evlilikleri bitti. Ancak boşanma davası sürüyor.

West’in 10’uncu albümü, 23 Temmuz’da piyasaya çıkıyor.

Kanye West iki yıl sonra sosyal medyaya döndü

Magazin Haberleri Bülteni (23 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet