Geri Dön

Kanye West sosyal medyada her şeyi sildi!

ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian ile boşanma sürecinde olan, ailesini geri kazanma çabalarını ise sürdüren ünlü rapçi Kanye West'ten dikkat çeken bir sosyal medya hamlesi geldi.

Kanye West sosyal medyada her şeyi sildi!

İki yıllık flörtün ardından 2014 yılında evlenen Kim Kardashian ile Kanye West, bu yılın başında boşanacaklarını açıklamıştı. Bu süreçte evlerini ayırdıkları iddia edilen çiftten West, ayrılığı bir türlü kabullenemedi.

Ailesini geri kazanma çabalarını sürdüren 44 yaşındaki rapçiden şaşırtan bir hamle geldi. Instagram'a ilk kez 2016 yılında katılan Kanye West, 9 milyon 500 bin takipçinin bulunduğu hesabını sıfırladı.

Kanye West sosyal medyada her şeyi sildi

KAFA KARIŞTIRAN ZAMANLAMA!
Dünyaca ünlü rapçi, 2016'dan bu yana çok kez hesabını sildi. West'in gönderilerini kaldırma sebebi bilinmiyor. Ancak ABD'li şarkıcının bu hamlesinin Kardashian'la yeniden bir araya gelmek istediğini belirten Şükran Günü duası paylaşımından birkaç gün sonra gerçekleşmesi ise kafaları karıştırdı.

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber