Geri Dön

Kim Kardashian hayranı olduğu Kate Moss ile anlaştı

ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian (40), iç giyim markasının yeni koleksiyonu için hayranı olduğu Kate Moss ile anlaştı. Roma'da görüntülenen ikilinin tatilinden iş anlaşması çıktı.

Kim Kardashian hayranı olduğu Kate Moss ile anlaştı

Kim Kardashian, geçen ay kariyerinin başından beri hayranı olduğunu söylediği hatta taklit ettiği Kate Moss ile Roma'da görüntülendi. İkilinin tatilinden iş anlaşması çıktı.

90'lı yılların en gözde süper modellerinin başında gelen Kate Moss, Kardashian'ın yeni markasının yeni televizyon kampanyasının yüzü oldu.

Bir basın açıklaması ile Kate Moss ile nasıl tanıştığını anlatan Kardashian, “Kate Moss ile ilk kez 2014'te Riccardo Tisci aracılığı ile tanıştım ve anında onun sevimli espritüelliği, özgünlüğü ve klasik güzelliği ile büyülendim. O zamandan beri arkadaşız" dedi.

Kate Moss'a her zaman hayran olduğunu ekleyen Kardashian, “O bir moda ikonu, koca bir neslin kültürünü ve stilini tanımladı ve bu yaz onun Skims’in yüzü olduğunu duyurmaktan onur duyuyorum" diye konuştu.

İlk günden beri markanın hayranı olduğunu söyleyen Moss ise “Kim'in markası ile yaptığı şeyler çok modern, kadınların gerçekten isteyeceği ve rahat edecekleri iç giyim parçaları. Ben giyiyorum, kızım giyiyor hatta annem bile giyiyor" dedi.

Kim Kardashian hayranı olduğu Kate Moss ile anlaştı

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner