Geri Dön

'Kırılmasınlar diye insanların soyadlarını alıyorum'

Capacity AVM’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen "Yasemin Şefik ile İki Koltuk" programının konuğu Dilan Çıtak Tatlıses oldu. Sevgilisi Levent Dörter ile katıldığı sohbette 28 yaşındaki şarkıcı, müzik kariyerine dair açıklamalar yaptı.

'Kırılmasınlar diye insanların soyadlarını alıyorum'

"AĞZIMDAN ÇIKACAK CÜMLELERİ KORUYOR"

"Sevgilini her yere götürür müsün?" sorusuna Dilan Çıtak, "Ben patavatsızlık yapabiliyorum bazen. Kontrol amaçlı yanımda oluyor. Tamamen teoride güvenlik, yani ağzımdan çıkacak kelimenin güvenliğini koruyor Levent. Tabii işin esprisi, o kadar da değil" cevabını verdi.

"RİCA EDEN VARDA EKLERİM"

Programa sevgilisi Levent Dörter ile katılan Dilan Çıtak, evlilik sinyali verdi. Yasemin Şefik’in, “Diyelim ki Levent’le evlendin. Soyadın Dörter mi olacak?" sorusu üzerine ünlü şarkıcı, "Evet. Ben de düşünüyorum bu durumu ama ne olacak bilmiyorum. Dilan Çıtak Tatlıses Dörter. Kırılmasınlar diye insanların soyadlarını alıp duruyorum. Rica eden varsa yine eklerim" şeklinde konuştu.

"BABAMA DİNLETMEKTEN KORKUYORUM"

İdo Tatlıses’in 'Bileklerime Kadar Acıyor' şarkısının çalmasıyla dans etmeye başlayan Dilan Çıtak, kardeşine tam destek verdi. "Kardeşime destek olmayacağım da kime destek olacağım" diyen Çıtak, İdo’nun başarısını kıskandığını söyledi: Ben okulunu okudum onun gibi şarkı yapamadım.

Şarkılarını babasına dinletmekten korktuğunu söyleyen Tatlıses, “Babam çok detaylı dinlediği için ben dinletmek istemiyorum. Zorla açtırıyor bana şarkıları. Çünkü çok eleştiriyor doğal olarak bende korkuyorum ama dediklerini yaptığın zaman da o iş gerçekten oluyor. Bugüne kadar kime şunu yapma, onu yapma dediyse o insanlar hep çok iyi yerlere geldi” dedi.

"KİMSEYİ NE ÖVERİM NE DE KÖTÜLERİM"

Aleyna Tilki ile ilgili haberlere de açıklık getiren şarkıcı, "Bana 'Beğenmediğin isimler kimler?' diye soruldu. Ben de 'Beğenmediklerimi söyleyemem ama beğendiğim isimleri sayabilirim' dedim ve Ediz, İdo, Ayşe Hatun Önal isimlerini çok beğendiğimi söyledim. Zaten yeni isimleri söyledim, eski çok fazla isim var. ‘Aleyna Tilki’yi beğenmiyor musunuz?’ denince ben böyle bir şey söyleyemem ama tarzım değil. Benim konseptim gibi değil' dedim. Onun fanları 9-10 yaş grubu, mesela kuzenimle Ariana Grande’nin konserine gider gibi benim için. 'Yaşımın müziğine uymuyor' demek istedim aslında. Bu sefer de 'Star değil demek istiyorsun' dediler. Şu anda star olmak için yıllarını veren Tarkan gibi Ajda Pekkan gibi başarılı isimler, starlar var. Aleyna da ben de hepimiz geleceğin star adayıyız” ifadelerini kullandı.

İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı!Dokuz çocuk babası ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, çocuklarına para vermek vermek yerine altın taktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber