Geri Dön

Kubat İle Müzik Sahnesi konukları kimler? Kubat İle Müzik Sahnesi 23 Temmuz konukları...

Kubat İle Müzik Sahnesi konukları kimler sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelecek olan Kubat İle Müzik Sahnesi'nde yine birbirinden ünlü isimler konuk olacak. Yarışmanın takipçileri Kubat İle Müzik Sahnesi konukları kimler sorusuana yanıt aramaya devam ediyor. İşte bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde konuk olacak olan isimler...

Kubat İle Müzik Sahnesi konukları kimler? Kubat İle Müzik Sahnesi 23 Temmuz konukları...

Star TV ekranında izleyici karşısına çıkacak olan Kubat İle Müzik Sahnesi programında bu akşam yine birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Yarışmayı takip edecek olan izleyiciler yarışmanın konuklarının kimler olduğu konusunda araştırmalarına devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Kubat İle Müzik Sahnesi programına konuk olacak olan isimler arasında Pop müziğin sevilen isimlerinden Buray, Rock müziğin güçlü seslerinden Fatma Turgut ve Manga grubunun solisti Ferman Akgül konuk olacak.

KUBAT İLE MÜZİK SAHNESİ KONUKLARI

Buray

Fatma Turgut

Ferman Akgül

 

 

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner