Geri Dön

Leigh-Anne Pinnock bebek beklediğini duyurdu

'Little Mix'in solistlerinden Leigh-Anne Pinnock, anne olacağını açıkladı. Karnı burnunda pozlarını yayınlayan Pinnock, bebeğine, "Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" diye seslendi

Leigh-Anne Pinnock bebek beklediğini duyurdu

Uzun süredir futbolcu Andre Gray ile aşk yaşayan İngiliz şarkıcı Leigh-Anne Pinnock, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla müjdeli haberi duyurdu. Gray ile birlikte objektif karşısına geçen Pinnock, anne olacağını duyurdu. Hamileliğini uzun bir süre saklayan 29 yaşındaki şarkıcı, karnı burnunda pozlarını yayınladı.

Leigh-Anne Pinnock, gönderisinde, "Bu anı o kadar uzun zamandır hayal ettik ki rüyanın sonunda gerçekleştiğine inanamıyorum... Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Paylaşımlarıyla kısa sürede yoğun ilgi gören Leigh-Anne Pinnock'a tebrik mesajları yağdı.

Leigh-Anne Pinnock bebek beklediğini duyurdu

EVLENME TEKLİFİ ALMIŞTI

Futbolcu Andre Gray, geçtiğimiz yıl mayıs ayında şarkıcı sevgilisine evlenme teklifinde bulunmuştu. "Evet" yanıtını alan Gray, birlikte çekildikleri bu fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamıştı.

Öte yandandan Leigh-Anne Pinnock, eski adı 'Rhythmix' olan 'Little Mix' müzik grubunun üyeleri arasında yer alıyor. Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall'dan oluşan gruptan Jesy Nelson geçtiğimiz yıl ayrılmıştı.

 

 

12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet