Geri Dön

Liselerarası müzik yarışmasında final oylaması heyecanı

'Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu' ödülüne sahip, bu sene online olarak düzenlenen 'İpana 23. Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması'nda finale kalan okulların açıklanmasının ardından final oylamasının heyecanı başladı.

Liselerarası müzik yarışmasında final oylaması heyecanı

14 Haziran’da Powerapp mobil uygulamasında başlayacak olan final oylaması 25 Haziran’a kadar devam edecek. Ödül kazanan okullar, 27 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de açıklanacak.

FİNALDE 152 PERFORMANS YARIŞACAK
İnternet ve jüri değerlendirmesinin ardından finale kalan okulların oylanmaya başlanmasıyla, grup dalında 50, bireysel katılımlarda ise beste dalında 20, enstrüman dalında 20, kız solist dalında 30, erkek solist dalında 30 performans finale kalırken, ayrıca 2 performans Instagram üstünden oylanarak finale çıkma hakkını elde etti.

Toplam 152 performans arasından ilk üçe girenler belirlenirken, Grup-İcra dalında birinci olan okulatam teçhizatlı müzik stüdyosu kurulacak. Tüm dallarda dereceye giren okullara ve öğrencilere para ödülleriyle birlikte, sürpriz hediyeler verilecek.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet