Geri Dön

Mahkemeden Yasemin Küçükçavdar’ın tedbir talebine ret

Oyuncu Nilüfer Açıkalın, yönetmen Orhan Oğuz’la 19 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra Jehat Hekimoğlu’yla yeni bir aşka yelken açmıştı.

Mahkemeden Yasemin Küçükçavdar’ın tedbir talebine ret

Orhan Oğuz’un kızı Ebru Oğuz, sosyal medyada “Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş” şeklinde paylaşım yapmıştı. Bunun üzerine Nilüfer Açıkalın ile Jenat Hekimoğlu savcılığa başvurarak şikâyetçi olmuştu. Soruşturma devam ederken, Ebru Oğuz bu kez Nilüfer Açıkalın’ın kardeşi Yasemin Küçükçavdar’la mahkemelik oldu.

Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar'ın haberine göre; Küçükçavdar, Oğuz’un sosyal medyada kendisiyle 'tombiş, sülük, varoş' diye dalga geçtiğini öne sürerek tedbir talebinde bulundu.

Mahkeme, taraflar arasında aile bağının bulunmaması ve ısrarlı takibin olmaması gerekçesiyle Yasemin Küçükçavdar’ın talebini reddetti.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber