Geri Dön

MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef 2020'de haftanın ilk takım oyununda kazanan taraf Mavi takım oldu. Mavi takımın ilk takım oyununu düelloların ardından kazanması ile Kırmızı takım kendi içinde bireysel dokunulmazlık oynadı. Mumbar dolmasını en iyi yaparak dokunulmazlığı ilk kez kazanan isim Uğur oldu. Kırmızı takım içinde yapılan oylamanın ardından en fazla oy alan isimde açıklandı. Peki MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmada heyecan bir an olsun azalmadı. Takımlar teke tek yarışırken en iyi menüyü yapan takım dokunulmazlığın sahibi oldu. Kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlıkta eleme adayı olamamk için mücadele verdi. Daha sonra yapılan oylamada ise bir kişi eleme potasına girdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kırmızı takım mücadeleyi kaybetti. Bireysel dokunulmazlığı ise Uğur kazandı.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası Kırmızı takım yarışmacıları eleme adayını belirlemek için oy verdiler. En çok oyu alan ise Barbaros oldu. Böylelikle Barbaros eleme adayı seçildi. 

Magazin Haberleri Bülteni (1 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet