Geri Dön

MasterChef Türkiye'de kim kazandı, Mavi takım kaptanı oldu? MasterChef Türkiye'de kaptan düellosunu kim kazandı?

TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam kaptan olmak için mücadele verildi. Tüm yarışmacıların ter döktüğü Mavi takımın kaptanlığını hangi isim kazandı? Her hafta kıyasıya mücadelenin yaşandığı MasterChef Türkiye'de bu hafta bir ilk yaşandı. Kaptanlık düellosunda daha önce hiç verilmeyen ve çok etkili bir ödül verildi. Peki kaptanlık düellosunu kim kazandı? İşte MasterChef Türkiye'de Mavi ve Kırmızı takımlar...

MasterChef Türkiye'de kim kazandı, Mavi takım kaptanı oldu? MasterChef Türkiye'de kaptan düellosunu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2020 sezonu yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şefin jürisinde bulunduğu MasterChef Türkiye'de Pazartesi günleri Mavi takımın kaptanı olabilmek için yarışmacılar mücadele veriyor. Peki bugün hangi yarışmacı Mavi takım kaptanı oldu? Kırmızı takım kaptanlığına kimi seçti? İşte bu haftanın yeni Mavi ve Kırmızı takımları...

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KAPTANLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de Mavi takım kaptanı Eray oldu. Kırmızı takım kaptanı olarak Emir'i seçti. Bu haftanın Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu?

KAPTANLIK DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Bu hafta Mavi takımın kaptanı Eray ve Kırmızı takımın kaptanı Emir arasında düello yaşandı. Ve yarışmada bir ilk oldu. Bu haftanın kaptanlık düellosunu kazanan isim, karşı takımdan bir yarışmacıyı kendi takımına dahil edeceği kendi takımından bir kişiyi ise karşı takıma gönderme hakkında sahip olacağı jüri tarafından açıklandı.

Kaptanlık düellosunu Eray kazandı. Kendi takımından Ebru'yu Kırmızı takıma gönderirken, karşı takımdan Barbaros'u ise kendi takımına dahil etti.

19-25 EKİM HAFTASI TAKIMLARI

MAVİ TAKIM: Eray, Furkan, Serhat, Uğur, Esra, Ayyüce, Barbaros

KIRMIZI TAKIM: Emir, Ebru, Berker, Özgül, Tanya

KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldıTV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında, İçişleri Bakanlığı'nın uygulaması olan KADES’in önemi anlatılarak, “Kadına şiddete hep birlikte dur diyelim” çağrısında bulunuldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet