Geri Dön

MasterChef'te 25 bin TL'lik ödülü kim kazandı? Ödül yarışmasında hangi takım mücadele etti?

MasterChef 2020'de bu akşam ekrana gelen bölümde yarışmacılar 25 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olmak için yarıştı. İlk olarak Kırmızı ve Mavi takım arasında bir yarışma düzenlendi ve 25 bin TL'lik ödül için yarışacak olan takım belirlendi. İki takımında kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın kazananı Barbaros ve Mavi takım oldu. Mavi takım kendi içinde 25 bin TL'lik para ödülünü alabilmek için yarıştı. 5 isim için beş ayrı tropik meyvenin yer aldığı tabakların altındaki meyveyi yarışmacılar kendileri seçti ve bir tatlı yaptı. Peki MasterChef'te 25 bin TL'lik ödülün sahibi kim oldu?

MasterChef'te 25 bin TL'lik ödülü kim kazandı? Ödül yarışmasında hangi takım mücadele etti?

MasterChef 2020'de bu haftanın ikinci bölümü dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde Kırmızı ve Mavi takım 25 bin TL'lik ödülü alabilmek ve kendi takımından bir ismin bu ödülü kazanabilmesi için bir takım oyunu oynadı. Oynanan takım oyununu kazanan takım Barbaros ve Mavi takım oldu. Bu hafta Mavi takım kaptanlığını kazanan Barbaros, takımına Özgül, Ebru, Sefa ve Emir'i aldı. Beş isim için şefler 5 tropik meyve seçti ve kapalı tabakların altında olan meyvelerden birini seçmelerini istedi. Yapılan seçimlerin ardından herkese seçtiği meyve ile bir tatlı yapması istendi. Yapılan tatlıların ardından şefler tadım yaptı. Tadımın ardından en güzel tatlıyı yapan 3 isim belirlendi

MASTERCHEF'TE KİM HANGİ MEYVE İLE TATLI YAPTI

Özgül - Pomelo

Ebru - Ejder Meyvesi

Emir - Yıldız Meyvesi

Barbaros - Mango

Sefa - Çarkıfelek

MASTERCHEF'TE 25 BİN TL'LİK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU?

MasterChef'te Mavi takım kendi seçtikleri meyveler ile en güzel tatlıyı yapabilmek ve 25 bin TL'lik ödülün sahibi olabilmek için yarıştı. Şeflerin tadımlarının ardından 3 ismin tatlısı daha çok beğenildi. Bu üç isim Barbaros, Ebru ve Sefa olarak açıklandı.

Gecenin en güzel üçüncü tabağını yapan ve 25 bin TL'lik ödüle veda eden isim Barbaros olurken 25 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olan isim Ejder Meyveli tatlısı ile Ebru oldu.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet