Geri Dön

MAZiYE KARIŞTIN SEVGiLiM!

Bir zamanlar birbirlerine aşıklardı. Kadın da ünlüydü, erkek de. Hollywood’un aşk albümünün sayfaları aralanıyor. Britney Spears’tan Brad Pitt’e, Angelina Jolie’den Tom Cruise’a pek çok yıldızın eski sevgilileri karşınızda. Geçmiş zaman olur ki...

MAZiYE KARIŞTIN  SEVGiLiM!

Hey gidi yıllar hey! Zaman geçiyor, aşklar, isimler değişiyor. İşte bunun en iyi kanıtı. Kırmızı halının ses getiren isimlerinin yıllar önceki aşk dosyalarını karıştırınca ünlüler dünyasının pek bilinmedik ilişkileri ortaya döküldü.


George Clooney - Kelly Preston: George’un bu kadar ünlü olmadığı yıllar. Aralarında ciddi bir beraberlik vardı. Ardından Kelly yoluna John Travolta’yla devam etti, George’sa ‘Bayan Doğru’yu aradı.

Angelina Jolie - Jonny Lee Miller: Diğerlerinin aksine onlar sevgili olmakla kalmadı, evlendi.

Tom Cruise - Cher: Tom kariyerine yeni başlamıştı. Cher, Tom’dan 16 yaş büyüktü. Şarkıcı, bu genç delikanlıyı ‘utangaç’ olarak tanımlıyor ve ona deli gibi aşık olduğunu söylüyordu.

Tom Cruise - Heather Locklear: 1982 yılında birlikte olan ikili, ilişkilerini oldukça masum yaşamış. Locklear, “Öpüştüğümüzü bile hatırlamıyorum” diye konuşuyor.

Cameron Diaz - Matt Dillon: Birbirlerine çok yakıştırılmışlardı aslında. 1996 yılında ‘Feeling Minnesota’ filminin çekimleri sırasında yakınlaşan çift, ‘There ’s Something About Mary’ de artık birlikteydi. Diaz, Dillon için “İlk gerçek aşkımdı” diyor.

Justin Timberlake -Fergie: “Yıl 1996, Britney’li ağır dönemden biraz önce” diyor Fergie, Justin’le ilişkisini anlatırken. “O daha 16 yaşındaydı, bense 23. Pek uzun bir ilişki olmadı.”

Colin Farrell - Britney Spears: İkilinin ilişkisi ayrıldıktan sonra ortaya atılan bir iddiayla ortaya çıktı. Dedikodulara göre Farrel, Spears’e “Colin Farrel’la yattım ve bende kalan sadece bu berbat tişört” yazılı bir tişört göndermiş.


Barbra Streisand - Andre Agassi: Başarılı raket, Streisand’dan 28 yaş küçüktü ama bu, onlar için sorun olmadı. 90’lı yıllarda birlikte olmaya başladılar.

Zach Braff - Drew Barrymore: Çok değil, bundan iki yıl önce çıkmaya başlayan ikili, Hollywood’un en seksi çifti olarak gösterilmişti.

Brad Pitt - Sinitta: 1980’lerde kalan iki yıllık bir ilişki onlarınki. Ayrılma nedenleri ikilinin ayrı yerlerde yaşıyor olmalarıydı.

Liv Tyler - Joaquin Phoenix:
1997 yılında aralarında inanılmaz bir çekim olduğun-dan bahsediliyor. “Liv, çok özel ve doğru bir kadındı” diyor, Joaquin.


29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet