Geri Dön

MUTLAKA iZLEYiN

Film, Gonzo gazeteciliğinin babası Hunter S. Thompson’ın aynı adlı romanından...

TUTKU GÜNLÜKLERİ

Film, Gonzo gazeteciliğinin babası Hunter S. Thompson’ın aynı adlı romanından uyarlama ve 1950’lerde geçiyor. Bu dönemde Porto Riko’ya giden Amerikalı bir gazetecinin ‘düzen’i anlamasını konu alıyor. Başroldeki Johnny Depp’in performansı, filmin Amerikan Rüyası’na dair söyledikleri ve mizahı ihmal etmemesiyle, haftanın en başarılı filmi.
Milliyet sinema yazarı Nil Kural seçti.

MUTLAKA DiNLEYiN

RENK KÖRÜ/Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat geçen yıl çıkartmayı planladığı ‘Renk Körü’ albümünü Eurovision nedeniyle ertelemişti. Eurovision sürecinde haksız eleştirilere maruz kalan grup, suskunluğunu korudu ve yeni albümüne odaklandı. Yüksek Sadakat’ın üçüncü stüdyo albümü hem sound’u itibarıyla olgun hem de ‘Sana Aşık Yalnız Ben’ adlı çıkış şarkısının dipnotundaki gibi, doğru alıntının bir şarkıyı ne kadar iyi noktalara götürebileceğinin göstergesi. Yüksek Sadakat’tan tüm musikişinaslara saygıyla...
CADDE yazarı Tolga Akyıldız seçti.

MUTLAKA GiDiN

Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun

Başlık sizi yanıltmasın, Tiyatrokare’nin yeni oyunundan bahsediyorum. Hatice Meryem’in romanından sergilenen oyun, kadının gözünden farklı ‘kocalar’ı anlatıyor. Yönetmen Hülya Karakaş. Oyuncular Özge Özberk, Suna Keskin, Oya İnci, Duygu Yetiş, Özlem Çakar, Şirin Sevinç ve Veysel Diker. Bugün saat 15.30 ve 19.00’da Profilo Küçük Salon’da. Bilet fiyatları 35-45 TL arasında.
CADDE yazarı Çağdaş Ertuna seçti.

Koronavirüs aşısı olan Nilüfer'i kızdıran yorum!Koronavirüsle mücadele kapsamında 65 yaş ve üzeri kişilerin aşılanmasına devam ediliyor. Aşı olanlardan biri de Nilüfer'di. Aşı olduğu anı sosyal medyada paylaşan ünlü şarkıcıya, takipçisinden şaşırtan bir mesaj geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet