Geri Dön

MUTLAKA iZLEYiN

Danimarkalı yönetmen Lars Von Trier’in geçen yıl Cannes Film Festivali’nde...

MELANKOLi

Danimarkalı yönetmen Lars Von Trier’in geçen yıl Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışan filmi, yönetmenin filmografisinin en özgün ve serinkanlı çalışmalarından. Dünyayı bekleyen felaket öncesinde iki kız kardeşin psikolojilerine odaklanan filmde, Kirsten Dunst’a Cannes’dan ödül getiren performansı övgüyü hak ediyor.
Milliyet sinema yazarı Nil Kural seçti.

MUTLAKA DiNLEYiN

50 GOLDEN SONGS
Toplama albümlerin koleksiyonerlerin ilgisini çekmesi, içeriği ve fiyatıyla fark yaratması şart. Çünkü zaten herkes istediğini internetten indiriyor. Geçen günlerde piyasaya çıkan ‘50 Golden Songs-The Best of 60s,70s,80s’ bu anlamda dört dörtlük bir çalışma. DVD kutusunu andıran özel kabı, şarkıların hikayelerini içeren kitapçığıyla 3 CD’lik bu özel toplamanın tavsiye edilen satış fiyatı 25 TL. Yani tek CD fiyatına satılıyor. Dalida, Mira, Edith Piaf, Elvis Presley, Juliette Greco, Frank Sinatra, Eartha Kitt, Jose Feliciano yer alan efsane isimlerin sadece bazıları.
CADDE yazarı Tolga Akyıldız seçti.

MUTLAKA GiDiN

Garage Sale

Galata’da Mansur Forutan’ın yarattığı bir blogger alanı, ‘Bbase’. Bugün alışveriş ve stil danışmanı Tülin Kermen bir ‘garage sale’ düzenliyor. Ünlü markalar ve uygun fiyatlar dikkatinizi çekiyorsa bu fırsatı kaçırmayın.
Adres: Serdar-ı Ekrem Cad. Dibek Sok. No: 17 Galata
CADDE yazarı Çağdaş Ertuna seçti.

Magazin Haberleri Bülteni (25 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet