Geri Dön

MUTLAKA TADIN

Belki de İstanbul’un en enteresan lokasyonlarından birinde, Bebek’te harika manzaralı bir apartman dairesinin en üst katında yer alan Mangerie, artık bir klasik oldu.

Mangerie
Benim favorim kahaltıları ve kokteylleri. Açık büfe tatlıları da iştah kabartıcı.
Adres: Cevdetpaşa Cad.
No: 69 Bebek
Tel: 0 212 263 51 99

CADDE yazarı Murat Bozok seçti.


MUTLAKA GiDiN

Boş İstanbul’un tadını çıkarın
İstanbul’un en güzel zamanı geldi. Bayramda herkes bir yere gitti, şehir bize kaldı. Hazır trafik yokken güne Boğaz’da yürüyüşle başlayın, sonra da Ortaköy The House Cafe’de kahvaltıyla devam edin. Bayram ziyaretleri öncesinde enerji depolayacaksınız.

CADDE yazarı Çağdaş Ertuna seçti.

MUTLAKA DiNLEYiN

İÇİMDE AŞK VAR / ŞENAY LAMBAOĞLU
Kafa şişiren kişilere “Caz yapma” dendiği bir ülkede caz müzikle uğraşmak zor iş. Ama müziğe o noktadan bakınca da maalesef geri dönüşü yok. Şenay Lambaoğlu, kendi şarkılarını yazan bir solist. Duru yorumu ve birlikte çalıştığı Şenova Ülker, Eylem Pelit, Yahya Dai, Ercüment Orkut gibi ustalarla şahane bir iş çıkarmış. Cazla flört eden ama dillere de yerleşmeye müsait şarkılar bir bütünlük içinde, ‘kadının’ aşkla olan mesaisini anlatıyor. İlk videosu ‘Monolog’ adlı şarkıya çekilen albümde, ‘İçimde Aşk Var’ ve ‘Oysa Umut Var’ başta olmak üzere tüm şarkılar güzel.

CADDE yazarı Tolga Akyıldız seçti.

İrem Sak: Yardım gönderin!Oyuncu İrem Sak, Instagram hesabı üzerinden yaptığı esprili paylaşımlarla takipçilerini eğlendirmeye devam ediyor. Güzel oyuncu son olarak ağzında kürdan çevirdiği anları yayınladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber