Geri Dön

Nil Karaibrahimgil çok heyecanlı

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, önceki gün Bebek'te görüntülendi.

Nil Karaibrahimgil çok heyecanlı

Yoğun tempoda çalıştığını söyleyen şarkıcı, Serenay Sarıkaya'nın Alice Müzikali'nde kendisine ait şarkıları söyleyeceğini belirtti. Sarıkaya'nın heyecanından bahseden Nil Karaibrahimgil, "Serenay’la beraber çalıştık, çok güzel gidiyor. Çok heyecanlı ‘Bul Beni’ ve ‘Kuzey Yıldızı’ adlı iki şarkımı söyleyecek müzikalinde" diye konuştu. Serenay Sarıkaya'yla fikir alışverişinden bulunduğundan da bahseden şarkıcı, müzikalin gerçekleşeceği günü sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

'Martı şeklinde şarkı söyleyeceğim'

Yılmaz Erdoğan'ın 1 Şubat'ta vizyona girecek 'Organize İşler Sazan Sarmalı' filmi için martı şekline girdiğini söyleyen Karaibrahimgil, "Martı şeklinde şarkı söyleyeceğim. İstanbul'u anlatan bir martı olacağım, 'Burası İstanbul" diye konuştu. Filmi izlediğini söyleyen Karaibrahimgil, "Çok güzel bir film olmuş" diyerek Yılmaz Erdoğan'a tebriklerini iletti. UMUT ÜNVER

Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber