Geri Dön

Nurgül Yeşilçay ilk aşkını sergileyecek

Cem Özer ile evliliğinden olan oğlu Osman Nejat'ı eğitimi için İngiltere'ye yolladıktan sonra resim yapmaya başlayan Nurgül Yeşilçay, takipçilerine sergi açacağını duyurdu.

Nurgül Yeşilçay ilk aşkını sergileyecek

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan bazen de esprili gönderileriyle herkesi güldüren Nurgül Yeşilçay,bu kez farklı bir yönünü gösterdi.

Kendine ayırdığı vakitte resimle ilgilenmeye başlayan oyuncu, yaptığı çalışmaları sergilemeye hazırlanıyor. Bazen tablolarını takipçileriyle paylaşan Yeşilçay, sergi heyecanını şöyle duyurdu:

“İlk aşkım resimle aşk yaşıyorum bu ara… İlk kişisel sergime hazırlanıyorum! Kilimdi, çiniydi, oryantalizmdi derken ev ‘türkü bar’a döndü. Sevdiklerinizle dolu bir ay, bir hafta diler gözkapaklarınızdan öperim sevdiceklerim.”

Nurgül Yeşilçay ilk aşkını sergileyecek

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber