Geri Dön

Ödül gecesi

15'inci İstanbul İTHİB ( İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği) Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması, Raffles İstanbul’daki ödül gecesi ile son buldu.

Ödül gecesi

Finale kalan 11 finalist, Tuvana Büyükçınar’ın mentörlüğünde hazırladıkları tasarımlarını sergiledi. Sunuculuğunu Çağla Şıkel’in yaptığı gecede, birinci Özlem Akgül olurken, Özlem Daylan Bozoğlan ikinci, Pelin Su Karasu ise üçüncü seçildi. İş, moda ve cemiyet dünyasından isimlerin buluştuğu etkinlikte, ev sahibi İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, yarışmayı sektörün tasarıma ve tasarımcıya verdiği değeri ortaya koyan bir kanıt olarak nitelendirdi.

Ödül gecesi

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber