Geri Dön

Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladı

Oğlu Kuzey'den 10 gündür haber alamadığını belirterek eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulunan şarkıcı Özcan Deniz, duygusal bir paylaşım yaptı. Oğlunu göremediğini belirten Deniz, üç yaşına giren Kuzey'in doğum gününü tek başına kutladı.

Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladı

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, oğlu Kuzey'in doğum günü için eski eşi Feyza Aktan'la anlaştıklarını ancak 10 gündür haber alamadığını belirterek eski eşi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Oğlu Kuzey'in üçüncü yaş gününde yanına gönderilmediğini belirten Deniz duygusal paylaşımıyla dikkat çekti.

"GELEMEDİN AMA BİZ YİNE DE KUTLADIK DOĞUM GÜNÜNÜ"

Oğlu Kuzey'in bebekliğinde çekilen bir fotoğraflarını da paylaşan Deniz, gönderisine; "Bugün doğum gününü kutlayacaktık oğlum. Öyle anlaştık ama gönderilmedin. Sol yanım senin. Çıkarsız, hesapsız, saf, benzersiz bir sevgi var kalbimde sana karşı. Orası hep senin. Gelirsin diye 1 haftadır hazırlandık, süsledik her yanı. En sevdiğin pastayı yaptı. Sana bir de sürprizim olacaktı oğlum. Sana söz verdiğim odanı yaptım. Gelemedin ama biz yine de kutladık doğum gününü. Seni çok seviyorum oğlum. İyi ki varsın, iyi ki doğdun. Allah büyük" notunu düştü.

Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladı

Oğlu için hazırladığı pastayla fotoğrafın paylaşan Deniz "Mutlu yaşlar canım oğlum. İyi ki doğdun" ifadelerini kullandı.

VELAYET DAVASI

Özcan Deniz ve Feyza Aktan, 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanmış ve iki yaşındaki çocuklarının velayeti Aktan’da kalmıştı. Ancak daha sonra Özcan Deniz oğlunun velayetini almak için dava açmıştı.

Özcan Deniz oğlunun doğum gününü tek başına kutladı

 

ŞİDDET SAHNELERİ DİKKAT ÇEKTİ

Pandemi sürecine bir dizi sığdıran Özcan Deniz, başrolde eski eşi Feyza Aktan'a rol vermişti. Özcan Deniz'in senarist ve yönetmenliğini üstlendiği 'Senkron' dizisi görücüye çıktı.

Dijital platformda yayınlanan, suç ve gerilim türündeki yapımda; Özcan Deniz'in, senaryo gereği Feyza Aktan'a şiddet uyguladığı sahneler dikkat çekti.

 

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet