Geri Dön

Özge Özpirinçci bebek heyecanını paylaştı

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, bir yandan yeni projelerinin bir yandan da hamileliğini heyecanını yaşıyor. Bugün gittiği ultrasondan fotoğraf paylaşan ünlü oyuncuya eşlik eden ise köpeğiydi.

Özge Özpirinçci bebek heyecanını paylaştı

Altı yıldır beraber olduğu Burak Yamantürk ile bir çocuk sahibi olmaya hazırlanan Özge Özpirinçci, haberi uzun süre saklamayı başardı. Öğrenildiğinde ise eleştirilere kulak tıkayarak iyi dilekler için teşekkür etti. O günden beri de ilk kez hamileliğiyle ilgili bir detay paylaştı.

Doktor kontrolüne giden Özge Özpirinçci'ye ultrasonda bir köpeğin eşlik etmesi herkesi güldürdü. Hayvan sever yanıyla bilinen ünlü oyuncunun ultrasonda bile onlardan kopamaması hayranlarını şaşırttı.

Özge Özpirinçci bebek heyecanını paylaştı

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber