Geri Dön

'Pansiyonda yaşıyor' iddialarına Harika Avcı'dan yanıt!

Bir dönemin en güzel ve zengin kadınları arasında gösterilen Harika Avcı hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen Onur Akay tarafından bir pansiyon odasında yaşamaya başladığı ve zor günler geçirdiğini duyurulan 59 yaşındaki şarkıcıdan açıklama geldi.

'Pansiyonda yaşıyor' iddialarına Harika Avcı'dan yanıt!

Onur Akay, "Harika Avcı İstanbul Kartal’da bir pansiyon odasında yaşamaya başladı. Maddi sıkıntılar nedeniyle her şeyini satan Avcı’nın pansiyon parasını ise Avustralya’da yaşayan bir fanı ödedi. Assolistlik yaptığı ve paraya para demediği yıllarda, evinde sıkıldığı zaman ünlü otellerin kral dairesine gidip bir ay orada kalırdı. Avcı, yaşadığı büyük dolandırıcılık olaylarından sonra maddi olarak zor günler geçirmeye başlamıştı. Elinde belli bir miktar parası kalmıştı ve çevresi ev alması için kendisini zorlamıştı. Ancak ev almayan Avcı, o parayı da harcadı. Ayrıca kiloları nedeniyle mide küçültme ameliyatı da olmuş, çok zayıflamış ve tanınmaz bir hale gelmişti. Bozulan psikolojisi nedeniyle evden hiç dışarı çıkmıyordu ve doğalgaz parasını bile ödeyemiyordu.Şimdi ise elinde olanları da kaybeden ve bir Cahide Sonku olayı yaşayan Harika Avcı’ya yardım eli uzatılması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Bu haberlerin ardından Harika Avcı sosyal medya hesabından açıklama yaptı: Canlarım merakınızı gidermek istedim. Hakkımda çıkan haberler asılsızdır. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Teşekkürlerimle.

Pansiyonda yaşıyor iddialarına Harika Avcıdan yanıt

Magazin Haberleri Bülteni (25 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber