Geri Dön

Pınar Altuğ Atacan'ın anne özlemi duygulandırdı

Oyuncu Pınar Altuğ Atacan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 21 yıl önce hayatını kaybeden annesine olan özlemini duygusal satırlarla anlattı.

Pınar Altuğ Atacan'ın anne özlemi duygulandırdı

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Pınar Altuğ, 1999 yılında kaybettiği annesini ölüm yıl dönümünde andı. Son gönderisinde annesine duyduğu özlemi kelimelere döken Altuğ, takipçilerini duygulandırdı.

1994 yılında birici seçildiği Miss Turkey yarışmasında annesiyle birlikte görüldüğü bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, “Canım Annem, özlemini her geçen gün hiç eksilmeden hissediyorum, hele kendim anne olduktan sonra seni daha iyi anlıyor ve daha çok özlüyorum. 27 Ocak 1999… Sensiz 21 yıl” notunu düştü.

Pınar Altuğ Atacanın anne özlemi duygulandırdı

Tuğba Özay'ın Manavgat'ta çiftliği yandı! Hastanelik olduAntalya'nın Manavgat ilçesinde, dört ayrı noktada orman yangını çıktı. Yangın bölgesinde alevler, yerleşim yerleri ve tarım alanlarına da sıçradı. Yangından eski manken Tuğba Özay'ın çiftliği de zarar gördü. Özay, gözyaşları içinde sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. Olaylardan etkilenen eski manken, hastanelik oldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet