Geri Dön

RIHANNA BAYRAMI

Barbados asıllı şarkıcı Rihanna’nın konseri, uzatmaları oynayan İnönü Stadı’na son tarihi gecelerinden birini yaşattı. Tribünleri ve sahayı dolduran 36 bin kişi arasında cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimleri de vardı

Beşiktaş’ın Portekizli oyuncusu Manuel Fernandes, gazetecilerin görüntü almasına sinirlenerek, “İstemiyorum” diye bağırdı. Fernandes’den beş dakika sonra, adının aşk dedikodularına karıştığı Ebru Şancı gelerek, aynı kapıdan stada girdi.
Sinem Kobal, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakarak, “Güzel konser olacak” demekle yetindi.
Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin, Rihanna’yı annesi Sanem Oktar, onun eşi ve kız kardeşiyle izledi. Hülya Avşar’ın kızı Zehra’ysa konsere kız arkadaşlarıyla geldi.
Göbek dekolteli bir kıyafet taşıyan Çağla Şıkel’in zayıflamış hali dikkat çekti.
Ebru Gündeş, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince en samimi haliyle poz verdi.
Şebnem Ferah, konserin başlamasına dakikalar kala sevgilisi Çağkan Demiralp’le stada girdi. Ferah, görevlilerin ricasını kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sevgilisiyle gelen Almeda Abazi’yse basın mensuplarını görünce, konser alanına hızlıca giriş yaptı.
Ajda Pekkan konseri kardeşi Semiramis Pekkan’la izledi. Gazetecilerin sorularını yanıtlamayan Pekkan, “Daha sonra konuşuruz” dedi.
Konseri izleyenler arasında Revna Demirören, oğlu Erdoğan ve Arzu Sabancı gibi cemiyet hayatının ünlü simaları da vardı.
Saatler öncesinde stada gelen Wilma Elles’le sevgilisi Kerem Göğüş, önce köfte-ekmek keyfi yaptı.

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet