Geri Dön

Şafak Sezer'den iki sürpriz proje

Sağlığına kavuşan Şafak Sezer, haziran ayında komedi filmi ile seyirciyle buluşacak. Ünlü komedyen ayrıca, yeni bir şov programı yapacak.

Şafak Sezer'den iki sürpriz proje

2016'da geçirdiği sinir krizi sonrası hastaneye kaldırılan ve kalbine stent takılan Şafak Sezer, kötü günleri geride bıraktı.

Hakan Ural, TV8'de ekrana gelen 'Aramızda Kalmasın' programında, yakın arkadaşı hakkında sürpriz bir haberi izleyicilerle paylaştı.

Ünlü komedyenin yeni bir film çekeceğini belirten Ural, "Haziran ayında yapımcısı Sefa Tiryaki ile sinema filmine hazırlanıyor. 'Kolpaçino' değil, yeni bir film. Komedi filmi, ama altta tatlı bir metin olarak dram da olacak. 'Babam ve Oğlum' tarzı. İçinde çok ters köşeleri de var. Emek verdi, kendisi yazdı" şeklinde konuştu.

Öte yandan Şafak Sezer'in yeni bir şov programı ile seyirci karşısına çıkabileceğini dile getiren Hakan Ural, "Geçen yıl yapacaktı, ama vazgeçti. Ona yakışan bir gece şovu yapabilir. Şu an ikna olmuş durumda" dedi.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber