Geri Dön

Şahan Gökbakar: Biz kazandık

Komedyen Şahan Gökbakar, orman yangınının Marmaris’teki evine ulaşmadan söndürülme işleminin başarıyla gerçekleştiğini açıkladı.

Şahan Gökbakar: Biz kazandık

Yangın söndürme çalışmalarına katılan Şahan Gökbakar, en son komşusunun evinin yandığını söylemişti.

"YANGINI SÖNDÜRDÜK"
Zor bir gece geçirdiklerini belirten Gökbakar, yangını söndürdüklerini söyledi: Biz kazandık. Biz derken kendimden bahsetmiyorum. Yangını söndürdük. Donanmamıza, sahil güvenliğimize, Fethiye’den gelip soğutma işlemi yapan kıyı emniyetimize, Aydın İtfaiyesi’ne çok teşekkür ederim.

Yangın söndürme hortumunu alarak soğutma işlemini de gerçekleştiren Gökbakar, “Soğutma çok önemli. Tekrar yanmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber