Geri Dön

Sarkozy, "vudu büyüsüyle" uğraşıyor

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Fransa Lideri Nicholas Sarkozy, şimdi "vudu büyüsünün" pençesinde...

Sarkozy, "vudu büyüsüyle" uğraşıyor

Fransa'da bir yayınevi, Cumhurbaşkanı Sarkozy'ye kızanlara "vudu bebek" almaya çağırıyor.
Zira Batı Afrika'da düşmana büyü yapmak için kullanılan vudu bebeklerinin "Sarkozy" versiyonu, bir süre önce raflarda yerini aldı.
Sarkozy bebekleri, yanlarında nasıl kullanılacaklarına dair kullanım kılavuzları ve bebeğe batırılacak iğnelerle birlikte satılıyor. Bebeklerden şu ana kadar 20 bin tane piyasaya sürüldü.
Bebeklerin kullanım kılavuzunda Sarkozy'ye nasıl 'vudu büyüsü' yapılacağı da esprili bir dille anlatılıyor.
Örneğin; vudu bebeğin üzerinde Sarkozy'nin kamuoyunda tepki çeken sözleri de var ve iğneleri bu sözlerin üzerine saplayabiliyorsunuz.

AMAÇ EĞLENMEK

Üreticinin amacı insanları eğlendirmek. Ama Sarkozy durumdan oldukça rahatsız. Fransa Cumhurbaşkanı, avukatı aracılığıyla bebeklerin piyasadan çekilmesini istedi. Sarkozy'nin tepkisinin yersiz olduğunu düşünen üretici firma vudu bebeğini raflarda tutmakta kararlı: "Sarkozy olaya aşırı bir tepki verdi. Bu bebekler sadece bir mizah malzemesi..." Ama Sarkozy, oyuncağı üreten firmayı dava etmeye hazırlanıyor.

Göbek dansı yapan şarkıcı Yonca Evcimik görenleri hayran bıraktıYonca Evcimik, Popsav'ın düzenlediği geliri sahne emekçilerine gidecek online müzik festivalinin son gününe evinden beklenmedik bir performans şovuyla katıldı.Yonca Evcimik’in yaptığı göbek şov büyük ilgi gördü
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber