Geri Dön

Selami Şahin, İsmail Öz'ün hayalini gerçekleştirdi

Usta sanatçı Selami Şahin, yoğun konser maratonuna Gaziantep'te devam etti. Gaziantep halkı başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden de yoğun bir katılımın olduğu konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Selami Şahin, İsmail Öz'ün hayalini gerçekleştirdi

Selami Şahin, efsaneleşen şarkısı 'Senin Olmaya Geldim'i mikrofonsuz canlı olarak söylediği anlarda, yaklaşık 10 dakika boyunca ayakta tezahüratlarla alkışlandı.

Selami Şahin, konser öncesi alopesi areata hastası hayranına da moral kaynağı oldu. Yaklaşık 1,5 yıldır alopesi areata hastası olan ve uzun süre kemoterapi tedavisi gören İsmail Öz'ün kendisine hayran olduğunu öğrenen sanatçı, 'Dünyayı Güzellik Kurtaracak' sloganıyla yola çıkan bir sosyal medya ekibinin talebine sessiz kalmadı. Konser öncesinde kulisinde İsmail Öz'ü ağırlayan Selami Şahin, hayranı ile sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.

Mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunan İsmail Öz, buluşma sonrası konseri izlemek üzere mekandaki yerini aldı. Konseri sahnenin en ön sırasında izleyen İsmail Öz, keyifli bir gece geçirdi.

Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü'Deli Yürek' dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, 10 yıl önce evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. Setlere ara veren Zeynep Tokuş yıllar sonra sete gitti ama bu sefer yeni işi yoga eğitmeni olarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet