Geri Dön

Selçuk Yöntem'den Hazal Kaya'ya bomba yorum

Hazal Kaya, Instagram hesabından 6 aylık hamile fotoğrafını paylaştı. Adının Fikret Ali olacağını açıklayan Kaya binlerce yorum aldı. O yorumlardan biri de Aşkı Memnu'da beraber rol aldığı Selçuk Yöntem'den geldi.

Selçuk Yöntem'den Hazal Kaya'ya bomba yorum

Geçtiğimiz aylarda Ali Akay ile dünyaevine giren Hazal Kaya'dan hamile pozu geldi. "Onlar bizi çekmeden ben paylaşayım dedim. Tanıştırayım Fikret Ali" yorumuyla paylaşım yapan Hazal Kaya'ya en bomba yorum Aşkı Memnu'da babası rolünde olan Selçuk Yöntem'den geldi.

Kanal D'de yayınlanan ve hala çok konuşulan Aşkı Memnu'da Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem baba - kızı canlandırıyordu. Dizide bilindiği üzere birbirlerine 'taklım' diye hitap ediyorlardı. Yöntem diziye de gönderme yaparak fotoğrafın altına, "Aman Allah'ım. Taklım çok tatlı olmuşsun" yazdı.

Bu yorum, Aşkı Memnu sevenler tarafından binlerce beğeni aldı.

İŞTE O YORUM

Selçuk Yöntemden Hazal Kayaya bomba yorum

 

 

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner