Geri Dön

Selen Görgüzel’den eşi Hamdi Alkan’a: İstersen beni dava edebilirsin!

Kısa süre önce çıkardığı single ile adından söz ettiren oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel Alkan, yönetmen eşi Hamdi Alkan ile sosyal medyada geçirilen vakit üzerine tatlı bir atışma yaşarken, o anları Instagram'da paylaştı.

Selen Görgüzel’den eşi Hamdi Alkan’a: İstersen beni dava edebilirsin!

Sadece sesiyle değil aynı zamanda güzelliğiyle de dikkat çeken Selen Görgüzel, sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Hatta bu yüzden de kimi zaman yönetmen ve oyuncu eşi Hamdi Alkan’dan uyarılar alan Selen Hanım, dün akşam yaptığı paylaşımla bir kez daha magazin gündemine geldi.

Ünlü şarkıcı, evinden paylaştığı videoda; eşi Hamdi Alkan ile sosyal medya paylaşımları üzerine tatlı bir atışma yaşıyor. Kendisine kızmasına rağmen eşinin de sosyal medyayı yoğun bir şeklide kullandığını vurgulan Görgüzel, "İnsanın özel hallerini çekmek artık yasakmış. İstersen beni dava edebilirsin. Çünkü seni çekiyorum" diyor.

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet