Geri Dön

‘Seversin’ başlıyor

Kanal D’de yarın seyirciyle buluşacak ‘Seversin’ dizisinin çok konuşulacak ana karakterlerini yakından tanıyalım

‘Seversin’ başlıyor

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi ‘Seversin’, merak uyandırmaya devam ediyor. Yarın akşam ilk bölümü yayınlanacak proje; sürpriz bir şekilde karşılaşarak, dönüşü olmayan bir yola giren Asya (İlayda Alişan) ve oyuncu Tolga Tuna’nın (Burak Yörük) hikayesini anlatacak. Yapımın yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Samimi hikayesiyle dikkat çeken ‘Seversin’in çok konuşulacak karakterleri ise şöyle:

İlayda Alişan (Asya): İstanbul’un kenar bir semtinde doğan, ailenin üç numaralı kızı. Babasını 10 yaşındayken kaybetmiştir. Yayınlanmış bir kitabının olması, kimselerin bilmediği en büyük hayalidir. Gözü karadır, hakkını yedirmez. Bu ‘Erkek Fatma’ özelliğinden dolayı da rahmetli babasının en sevdiği kızı olmuştur.

Burak Yörük (Tolga Tuna): 20’li yaşların sonunda, yakışıklı bir gençtir. Annesi Suzan eski oyuncu olduğundan çocukluğundan beri dizi, film, reklam işlerinin içinde büyümüş, istikrarlı bir şekilde işten işe atlayarak, başrole kadar gelmiştir. Tolga, hayatında bir kere aşık olmuş, ondan da kariyeri uğruna vazgeçmiştir.

Nergis Kumbasar (Suzan): Güzel ve alımlı bir kadındır. Gençliğinde bir Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit olabilecek potansiyeli olduğunu, bunu herkesin söylediğini fakat şansının yaver gitmediğini anlatır. Hep ikinci kadın olmuştur. Yıllarca oğlunu eğitir, hayatını yönetir ve amacına ulaşır. Onu zirveye çıkarır.

Zeynep Kankonde (Şerife): Asya’nın annesi. Hafif deli dolu bir kadındır. Hayatı boyunca yaşının olgunluğunda bir kadın olmayan Şerife, bazen o kadar saf olup elindekini, avucundaki bir çelik tencere satıcısına kaptırabilir, bazen de hin olup birilerinin arkasından kendisinden hiç beklenmeyecek bir oyun çevirebilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber